לבחור במה שאוהבים

היום חוקרים ולומדים את מה שאוהבים מבלי לוותר על מה שקרוב ללב, במסלולים חד-חוגיים, דו-חוגיים או בתכניות בינתחומיות

לבחור במה שאוהבים - רוח וטבע

אחד ועוד אחד

שוק העבודה הפך להיות גלובאלי ורב תרבותי ומחפש לגייס עובדים מכל תחומי הידע, בעלי פרופיל רב-תרבותי ויכולת לחשוב מחוץ לקופסא. לכן לימודים דו-חוגיים, הנותנים הזדמנות ללמוד ולהתמקצע ביותר מתחום אחד, יוצרים לבוגריהם יתרון משמעותי להשתלבות בשוק התחרותי בימינו. אוניברסיטת תל אביב מעניקה הזדמנות ללמוד מתוך המבחר הרחב ביותר בישראל של עולמות ידע ותוכן, ולשלב יותר מתחום אחד, ללא צורך לוותר על תחומי ענין. 

 

טבע ורוח

אוניברסיטת תל אביב מעודדת את חובבי מדעי הטבע והרוח לחקור וללמוד את מה שאוהבים באמת. אפשר לצאת למסע לימודי מרתק אל העושר הרוחני והתרבותי שטמון בכל אחד מעשרות חוגי הלימוד בפקולטה למדעי הרוח ע"ש סאלי ולסטר אנטין והפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ, וללמוד את תולדות רוח האדם, הגותו ואת הטקסטים המרכזיים שנוצרו במרוצת הדורות בהקשרים היסטוריים, פילוסופיים, ספרותיים וחברתיים שונים.

 

מאידך ניתן להעמיק בחקר החיים וזיקתם ליקום במסלולים לתואר שמציעות הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר, והפקולטה למדעי החיים ע"ש ג'ורג' ס. וייז . אלה מעניקות הזדמנות לרכוש ידע והבנה מעמיקה בחקר אבני היסוד של הקיום ובמקצועות הבסיס של המדעים המדויקים. זוהי הזדמנות להשתלב הן במחקר האקדמי והן בחברות טכנולוגיה עילית ובמגזר העסקי.  

 

 תהיו פרקטיים, תלמדו את מה שאתם אוהבים

"חשוב יותר היכן למדת מאשר מה למדת", כך גורסים כיום מנהלים בכירים במשק, אשר נוכחו לדעת כי לימודים עיוניים מקנים "ארגז כלים" רחב ועשיר, המאפשר לבוגרי האוניברסיטה לתפקד בהצלחה במגוון תפקידים רחב.

 

אוניברסיטת תל אביב מבקשת לעודד צעירים האוהבים תחומי לימוד עיוניים לבחור בהם מבלי לחשוש ליכולת השתלבותם בשוק העבודה בתום הלימודים.

 

לימודים מתחומים הנקראים גם תחומים "הומניים" כגון מדעי החברה והרוח, מעניקים סט ייחודי של כישורים מבוקשים בעולם התעסוקה. לדוגמא, בוגרי מדעי הרוח והחברה הם פעמים רבות בעלי ידע כללי רחב ותחומי עניין מגוונים, בעלי יכולת כתיבה מעולה, יכולת ניתוח טקסט, יכולת להציג טיעון ברור בעל פה או בכתב ולתמוך בו.

 

המעסיקים מחפשים דווקא אתכם

אתם לא צריכים להאמין רק לנו: שוחחנו עם מנהלים בכירים מהמשרדים הכי חמים בתחום הפרסום והשיווק הדיגיטלי, כדי לראות מה יש להם להגיד בנושא. לא הופתענו לשמוע שרוב הסיכויים הם שדון דרייפר של העתיד יגיע דווקא מתחום מדעי הרוח.

 

מתלבטים מה ללמוד? לא בטוחים איזה שילוב חוגים מתאים לכם?

אתם מוזמנים לקרוא על תכניות הלימוד השונות באתר ההרשמה שלנו.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>