חזון

אוניברסיטת תל-אביב היא אוניברסיטת מחקר ציבורית - בהגדרה זו טמונים שלושת היסודות שעיצבו את התפתחותה בעבר, כמו גם הכיוונים לפיתוחה בעתיד.

 

שלושת היסודות של אוניברסיטת תל אביב: אוניברסיטה | אוניברסיטת מחקר | אוניברסיטה ציבורית
 
אוניברסיטה

כמוסד להשכלה גבוהה בעל אופי אוניברסלי, אוניברסיטת תל-אביב מציעה את המגוון הרחב ביותר בישראל של תחומי מחקר והוראה, תוך קידום שיתוף פעולה בינתחומי בתכניות לימוד ובמחקרים.
 
אוניברסיטת מחקר

אוניברסיטת תל-אביב חותרת לשני יעדים במשולב - הוראה ומחקר. גיוס הסגל האקדמי וקידומו, התכנון האקדמי, הקצאת המשאבים, תכניות הלימודים לתארים מתקדמים - כולם מכוונים לשלב בין שני יעדים: מצוינות בהוראה ומחקר פורץ דרך
 
אוניברסיטה ציבורית

אוניברסיטת תל-אביב מאמינה שמעמדה כאוניברסיטה ציבורית כרוך במחויבות עמוקה לחברה הישראלית ולעם היהודי. כך נהגה בקליטת העליה הגדולה בשנות ה-90 וכך היא פועלת עתה למען מגזרים שונים בחברה - חלוצה בתכניות העדפה מתקנת, בתכניות קהילתיות רחבות היקף ובתכניות המיועדות לקידום יחסי ישראל עם התפוצות.
 
בכל תחום ובכל יעד חותרת אוניברסיטת תל-אביב לאיכות ולשירות ברמה הגבוהה ביותר, למצוינות אקדמית עם אחריות חברתית. אנשי הסגל האקדמי זכו להכרה בינלאומית, ורבים נחשבים למובילים בעולם בתחום מחקריהם. סגל מינהלי מיומן ומוכשר נותן את התשתית המינהלית והטכנית. מיטב הסטודנטים בישראל מבקשים לרכוש השכלה ומקצוע וליהנות מהאווירה התוססת של האוניברסיטה ושל העיר תל-אביב.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>