תודה לאלפי המועמדות והמועמדים ללימודים שהגיעו לשאול את השאלות הנכונות ביום הפתוח

אלפים הגיעו כדי לקבל טעימה מהחיים הסטודנטיאליים באוניברסיטת תל אביב

21 פברואר 2024
יום פתוח באוניברסיטת תל אביב (צילום: שלומי מזרחי)

היום הפתוח לתואר ראשון ולתארים מתקדמים שהתקיים היום (23.2.24), בקמפוס של אוניברסיטת תל אביב משך אליו אלפי מתעניינות ומתעניינים, שבאו לשמוע על  תנאי הקבלה, תהליך ההרשמה ללימודים, לפגוש את הסגל האקדמי והמנהלי, ולשוחח עם הסטודנטיות והסטודנטים הוותיקים מתחומי הלימוד שמסקרנים אותם ואותן. 

 

השנה, בצל המלחמה ולראשונה באקדמיה בישראל, הציגה אוניברסיטת תל אביב תנאים מיוחדים למילואימניקים ולמילואימניקיות שגויסו לתקופה ממושכת ולמפוני אזורי המלחמה, והציעה מסלולי קבלה לכל תוכניות הלימוד ללא בחינת פסיכומטרי, כדי לאפשר להם להצליח. המבקרים.ות ביום הפתוח השתתפו בסיורים חווייתיים בין בנייני הפקולטות וחוגי הלימוד, שנתנו טעימה מתחומי הלימוד השונים והצצה למעבדות השונות. 200 הראשונים.ות שנרשמו ללימודים במעמד היום הפתוח נהנו מהפתעה - זוג נעלי ריצה של סאקוני במתנה.

 

בין המפגשים הפופולריים ביותר היו היכרות עם שיטות ההוראה החדשניות של אוניברסיטת תל אביב, שכללו התנסות במציאות מדומה וסדנאות בחירת תחום לימודים של המרכז לייעוץ בבחירת מקצוע ומסלול לימודים בדקאנט להצלחת סטודנטים וסטודנטיות. בנוסף, המועמדות והמועמדים ללימודים הגיעו לשמוע איך אפשר ללמוד סמסטר שלם באוניברסיטאות מובילות בחו"ל במסגרת התוכנית לחילופי סטודנטים וסטודנטיות, והשתתפו בסדנה של מרכז היזמות בקמפוס, שבה שמעו איך אפשר לקדם את החלום לסטארט-אפ כבר במהלך התואר.

 

תודה לאלפי הסקרניות והסקרנים (צילום: שלומי מזרחי)

 

"השנה התמודדנו עם מציאות מורכבת שבה הרבה מתעניינים ומתעניינות בלימודים גויסו למילואים, ובכל זאת שמחנו לראות קמפוס מלא בסקרנים ובסקרניות", אומרת שרון אריאל, מנהלת השיווק של אוניברסיטת תל אביב.

 

"היה לנו חשוב להנגיש את המידע על הקבלה הלימודים באוניברסיטת תל אביב, הזמנו את כולם להגיע ולקבל ערך מוסף מחוויית הקמפוס שלנו בצורה מקסימלית. הסיורים והמפגשים בפקולטות נתנו להם הזדמנות לשמוע על תוכניות הלימוד מסטודנטיות ומסטודנטים, לשאול את השאלות הנכונות, להכיר מקרוב את המעבדות ולצפות בחוקרות ובחוקרים המובילים בתחומם עורכים ניסויים, לשמוע מהמרצים.ות ומאנשי הסגל האקדמי והמנהלי על כל אפשרויות הלימוד והמסלולים המגוונים, להיכנס בפעם הראשונה לאולמות ההרצאות ולהסתובב בשבילים הירוקים בין הבניינים. מתווה ההקלות שפיתחנו ואנו כבר מיישמים השנה לטובת אלו שגויסו למילואים או נפגעו במהלך המלחמה יעזור גם למועמדות ולמועמדים החדשים להתחיל ברגל ימין את הלימודים. הסטודנטיות והסטודנטים שלנו מבלים כאן שעות רבות במשך כמה שנים במהלך התואר וביום הפתוח אנחנו מאפשרים למי ששוקל ללמוד כאן להרגיש כמעט כמו סטודנט", היא מוסיפה.

 

שמחנו לארח את כולן וכולם בקמפוס היפה שלנו, ואנו מקווים שיחד איתנו, יתחילו המועמדות והמועמדים את דרכם בעקבות החידושים, ההמצאות והתיאוריות שממתינות להתגלות.

 

לא הצלחתם.ן להגיע ליום הפתוח? כל המידע על דרכי הקבלה ועל מה שצריך לעשות כדי להתחיל ללמוד באוניברסיטת תל אביב נמצא אצלנו באתר הרישום >

 

אז לאיזה תוכנית נרשמת? יום פתוח באוניברסיטת תל אביב (צילום: לנס הפקות)

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>